Sprzedaż literatury przez sklep internetowy

Sprzedaż literatury przez sklep internetowy

Zgodnie z obietnicami, udostępniamy Wam możliwość zakupu literatury zdrowieniowej, keytagów i medali poprzez sklep internetowy dostępny pod adresem:

https://www.anonimowinarkomani.org/sklep/

Wdrożenie e-sklepu, pociąga za sobą zmiany w organizacji sprzedaży: wycofujemy się z obsługi zamówień za pomocą formularza .xls, likwidujemy opłacanie zamówień po ich realizacji. Oznacza to, że zamówić i opłacić będzie można tylko te przedmioty, które znajdują się na stanie sklepu. Zamówienia realizowane będą tylko po ich opłaceniu przez system płatności Dotpay (szybki przelew, PayPal, Blik, a wkrótce płatność kartą). Przesyłki realizowane będą przez Pocztę Polską, istnieje też możliwość odbioru osobistego opłaconych zamówień w Kołobrzegu, po wcześniejszym kontakcie przez adres literatura@anonimowinarkomani.org . Prosimy o kontakt na ten adres również w przypadku zapytań odnośnie literatury, pakietów startowych dla nowopowstałych grup i innych niestandardowych sytuacji dotyczących zamówień. W przypadku błędów i problemów technicznych prosimy o kontakt przez maila komitet.internet@anonimowinarkomani.org .

Chcemy przy tej okazji podziękować wszystkim służebnym zaangażowanym we wdrożenie tego rozwiązania. Jesteście wspaniali! Dziękujemy również Piotrowi i Bernardowi z Krakowa za ich dotychczasową służbę, którą niedawno zakończyli. Wam wszystkim życzymy, aby zamawiana literatura i gadżety spełniały jak najlepiej zadanie niesienia posłania i nadziei, że każdy uzależniony może przestać zażywać narkotyki i powracać do zdrowia dzięki Programowi 12 Kroków Anonimowych Narkomanów.