Godzina Odległość Mityng Lokalizacja Adres Okręg Typy
Poniedziałek Chicago, poniedziałek 8:15 kamienica 63 Chicago St Za grarnicą
Poniedziałek Warszawa, poniedziałek 11:10 Stowarzyszenie Capoeira Angola Skaryszewska 15 Warszawski
Poniedziałek Rawicz, poniedziałek 15:00 Zakład Karny 17 Stycznia 28 Południowy
Poniedziałek Grudziądz, poniedziałek 17:00 Bazylika Św. Mikołaja Kościelna 1 Północny
Poniedziałek Przemyśl, poniedziałek 17:00 MOZU Świętego Brata Alberta 10 Halny
Poniedziałek Kraków, poniedziałek 17:00 Małopolskie Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień (salka) Stoczniowców 7 Halny
Poniedziałek Gdynia, poniedziałek 17:00 Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień Bernarda Chrzanowskiego 3 Północny
Poniedziałek Jelenia Góra, poniedziałek 17:30 Monar Wolności 70 Południowy
Poniedziałek Warszawa, poniedziałek 18:00 Caritas Żytnia 1A Warszawski
Poniedziałek Świebodzin, poniedziałek 18:00 Centrum Rozwoju Osobistego i Terapi JOKER 30 Stycznia 5 Zachodni
Poniedziałek Cieszyn, poniedziałek 18:00 Klub Abstynenta Familia Błogocka 30A Halny
Poniedziałek Gorzów Wielkopolski , poniedziałek 18:00 NZOZ Ośrodek Terapeutyczny SZANSA Mieszka I 57 Zachodni
Poniedziałek Ostrołęka, poniedziałek 18:00 NZOZ Poradnia Nadzieja Generała Tadeusza Kościuszki 24 Wschodni
Poniedziałek Olsztyn, poniedziałek 18:00 osiedle Nagórki Barcza 12 Warszawski
Poniedziałek LOVE Gliwice, 1szy poniedziałek 18:30 (W MAJU WYJĄTKOWO 08.05)) Kobiecy Klub Abstynenta Krokus Daszyńskiego 28 Halny Kobiecy
Poniedziałek Wrocław, poniedziałek 18:30 Kobiecy Kościół św. Mikołaja Świętego Antoniego 30 Południowy Kobiecy
Poniedziałek Rybnik, poniedziałek 18:30 Młodzieżowy Dom Kultury Władysława Broniewskiego 23 Halny
Poniedziałek Rzeszów, poniedziałek 18:30 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień Lucjana Siemieńskiego 17 Halny
Poniedziałek Nowe Życie Wrocław, poniedziałek 19:00 Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju Ojców Oblatów 1 Południowy Otwarte
Poniedziałek Chicago, poniedziałek 19:30 Northwest Edge Alano Club 7525 W Belmont Ave Za grarnicą
Poniedziałek Kępno, poniedziałek 19:30 Stowarzyszenie Integracji Społecznej Na Kępnie Mianowice Południowy
Poniedziałek Suwałki, poniedziałek 19:30 klub abstynenta FILAR,salka nr. 1 Tadeusza Kościuszki 71 Wschodni
Poniedziałek Warszawa, poniedziałek 20:15 ENGLISH ONLY Poznanska 38 Club Poznańska 38 Warszawski
Poniedziałek London/Londyn W5 5PD, poniedziałek 20:30 Ealing Broadway 2 Windsor Rd NA Wyspach
Wtorek Dębica, wtorek 15:30 Zakład Karny Sandomierska 41 Halny
Wtorek Warszawa, wtorek 17:00 Stowarzyszenie Rozwoju Osobistego Rehab Klub na Siennej Sienna 45 Warszawski
Wtorek Szczecin, wtorek 17:00 św.Jakuba 1 św. Jakuba Ap. 1 Zachodni
Wtorek Wrocław, wtorek 17:30 poradnia dla osób uzależnionych Wszystkich Świętych 2 Południowy
Wtorek Konin, wtorek 17:30 salka w kościele p.w. św M.M. Kolbego świętego Maksymiliana Marii Kolbego 2 Południowy
Wtorek Lublin, wtorek 18:00 Parafia pw. św. Mikołaja Słowikowskiego 1 Warszawski
Wtorek Kraków, wtorek 18:00 Salka nr. 9 przy Kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego osiedle Tysiąclecia 86 Halny
Wtorek Sosnowiec, wtorek 18:00 Szpital Miejski na Zagórzu Szpitalna 1 Halny
Wtorek Zielona Góra, wtorek 18:00 Zielona Góra Drzewna 13 Zachodni
Wtorek Łódź, wtorek 18:00 ul. Księdza Skorupki 7 Ignacego Skorupki 7 Warszawski
Wtorek Kraków, wtorek 18:30 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów Loretańska 11 Halny
Wtorek Światło Toruń, wtorek 18:30 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Szosa Bydgoska 1 Północny
Wtorek Białystok, wtorek 18:30 klub AZYL Mieszka I 8c Wschodni
Wtorek London/Londyn SW17 7BQ, wtorek 19:00 Hamilton Hall 211 Balham High Rd NA Wyspach
Wtorek Ostrów Wielkopolski, wtorek 19:00 klub abstynenta Kaliska 55 Południowy
Wtorek Bielsko-Biała, wtorek 19:00 siedziba PIKu Jana III Sobieskiego 6 Halny
Wtorek Wrocław, wtorek 19:30 Sala przy kościele p.w. św. Henryka Gliniana 16-18 Południowy
Wtorek Warszawa, wtorek 19:45 Dom Parafialny Betania Dereniowa 12 Warszawski
Wtorek Gliwice, wtorek 20:00 Skype Gliwice Halny
Środa Wrocław, środa 14:30 Kościół Maksymiliana Kolbego Horbaczewskiego 20 Południowy
Środa Wołów, środa 14:30 Zakład Karny Wołów Więzienna 6 Południowy
Środa SediNA Szczecin, środa 16:30 Budynek Polskiego Czerwonego Krzyża aleja Wojska Polskiego 63 Północny
Środa Wrocław, środa 17:00 Kościół św. Mikołaja Świętego Antoniego 30 Południowy
Środa Opoczno, środa 17:00 Stowarzyszenie abstynenckie opoka Rolna 5 Warszawski
Środa Warszawa, środa 17:15 Poznanska 38 Club Poznańska 38 Warszawski
Środa Gdańsk, środa 17:30 Budynek Monaru w Gdańsku Srebrniki 9 Północny
Środa Bielsko Biała, środa 18:00 Bielskie Centrum Trzeźwości Inwalidów 6 Halny
Środa Ostrów Mazowiecka, środa 18:00 Biuro SLD Pocztowa 8 Wschodni
Środa Świebodzin, środa 18:00 Centrum Rozwoju Osobistego i Terapi JOKER 30 Stycznia 5 Zachodni
Środa Włocławek, środa 18:00 Klub Abstynenta Promień Gałczyńskiego 9 Północny
Środa Siedlce, środa 18:00 Poradnia Leczenia Uzależnień Czerwonego Krzyża 41 Warszawski
Środa Rabka-Zdrój, środa 18:00 Stara Szkoła Podhalańska Halny
Środa Sanok, środa 18:10 Poradnia Leczenia Uzależnień Lipińskiego 10 Halny
Środa Światło Opole, środa 18:30 Budynek Stowarzyszenia na rzecz ludzi uzależnionych To człowiek Ozimska 71D Południowy
Środa Bolesławiec, środa 18:30 Przy Schronisku dla osób bezdomnych PCK Bolesławiec aleja Tysiąclecia 59 Południowy
Środa Antwerpen (Belgia), środa 19:00 Lange Beeldekensstraat 18 Za grarnicą
Środa Leeds, West Yorkshire, Wielka Brytania, środa 19:00 Polish Catholic Centre Newton Hill Rd NA Wyspach
Środa Poznań, środa 19:00 Punkt Informacyjno Kontaktowy AA Dąbrowskiego 28 Południowy
Środa Lublin, środa 19:00 Salka przy Stowarzyszeniu Agape Bernardyńska 5 Warszawski
Środa Płock, środa 19:00 Salka przy kościele Św. Wojciecha Świętego Wojciecha 2 Południowy
Środa Kielce, środa 19:00 Świętokrzyski Klub Abstynentów RAJ Jagiellońska 42a Halny
Środa Otwock/Warszawa, środa 19:30 Czaplickiego 7 Władysława Czaplickiego 7 Warszawski
Środa London/Londyn N16 7UE, środa 19:30 St Paul's Church Hall Stoke Newington Rd NA Wyspach
Środa Katowice, środa 20:00 Kościół św. Piotra i Pawła Mikołowska 32 Halny
Środa Kraków, środa 20:00 Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień Wielicka 73 Halny
Środa Glasgow, środa 20:00 Lodgin House Mission 34 E Campbell St NA Wyspach
Środa Płock, środa 20:00 Monar aleja Jana Kilińskiego 6A Warszawski
Środa Warszawa, środa 20:00 Parafia Świętego Alojzego Orione Williama Lindleya 12 Warszawski Zamknięte
Czwartek Mława, czwartek 16:00 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Gabriela Narutowicza 6 Warszawski
Czwartek Kwidzyn, czwartek 17:00 Klub Abstynenta Odrowskiego 10 Północny
Czwartek Warszawa, czwartek 17:00 Poznanska 38 Club Poznańska 38 Warszawski
Czwartek Wrocław, czwartek 17:30 Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego sp. z o. o. wybrzeże Józefa Conrada-Korzeniowskiego 18 Południowy
Czwartek Starogard Gdański, czwartek 17:30 Klub abstynenta osiedle 60-lecia Odzyskania Niepodległości 14 Północny
Czwartek Sukces Police, czwartek 17:30 Polickie Stowarzyszenie Abstynentów OSTOJA Grzybowa 14 Północny
Czwartek Warszawa, 1szy czwartek 18:00 Kobiecy ,,Stowarzyszenie Bądź Z Nami'' Tamka 37 Warszawski Kobiecy
Czwartek Świebodzin, czwartek 18:00 Centrum Rozwoju Osobistego i Terapi JOKER 30 Stycznia 5 Zachodni
Czwartek Ostrów Wielkopolski, czwartek 18:00 I piętro, pokój Stowarzyszenia "Trzeźwość" Wrocławska 18 Południowy
Czwartek Pabianice, czwartek 18:00 Pabianice Pabianice Warszawski
Czwartek Katowice, czwartek 18:00 Punkt Konsultacyjny Centrum Diakonijnego Słoneczna Kraina Jerzego Dudy-Gracza 6 Halny
Czwartek Szczecinek, czwartek 18:00 Szczecinecki Ośrodek Kultury (SZOK) Szczecinek Północny
Czwartek Jelcz-Laskowice, czwartek 18:00 stowarzyszenie Tęcza Wincentego Witosa 47 Halny
Czwartek Wyszków, czwartek 18:30 Parafia Św. Idziego Białostocka 12 Warszawski
Czwartek Jastrzębie Zdrój , czwartek 19:00 Klub abstynentów ARKA Jastrzębie-Zdrój Halny
Czwartek Nowe Życie Sokołów Podlaski, czwartek 19.00 Konkatedra NMP skwer Najświętszej Marii Panny 1 Warszawski
Czwartek Chicago, czwartek 19:00 Northwest Edge Alano Club 7525 W Belmont Ave Za grarnicą
Czwartek Vivanamus Nowy Targ, czwartek 19:00 Ośrodek Pomocy Społecznej Tadeusza Kościuszki 8 Halny Zamknięte
Czwartek Lublin, czwartek 19:00 Salka przy Stowarzyszeniu Agape Bernardyńska 5 Warszawski
Czwartek Światło Toruń, czwartek 19:00 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Szosa Bydgoska 1 Północny
Czwartek Warszawa, czwartek 19:30 Poradnia Monar Hoża 57 Warszawski
Czwartek Wrocław, czwartek 19:45 Budynek Administracji Metalowiec Muchobór Mały Szkocka 99A Południowy
Czwartek Kraków, czwartek 20:00 Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień Wielicka 73 Halny
Czwartek Kalisz, czwartek 20:15 Klub Seniora/Abstynencki Klub Zdrowie i Trzeźwość Hanki Sawickiej 43 Południowy
Czwartek Wadowice, czwartek 00:00 Wojtyłów Emilii i Karola Wojtyłów Halny
Piątek Chicago, piątek 8:15 kamienica 63 Chicago St Za grarnicą
Piątek Kołomenty Koło, piątek 17:00 MOPS Koło Stary Rynek 15 Południowy Czytanie dziennych refleksji, Dostępne dla inwalidów, Zakaz palenia
Piątek Ster Kołobrzeg, piątek 17:00 Poradnia Uzależnień Okopowa 15 Północny
Piątek Kielce, piątek 17:00 Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie Karczówkowska 36 Halny
Piątek Szczecin, piątek 17:15 Zgromadzenie Ojców Dominikanów Plac Ofiar Katynia 1 Zachodni
Piątek Wrocław, piątek 17:30 Kościół św. Mikołaja Świętego Antoniego 30 Południowy
Piątek Kraków, piątek 17:30 Małopolskie Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień (salka) Stoczniowców 7 Halny
Piątek Gorzów Wielkopolski , piątek 17:30 NZOZ Ośrodek Terapeutyczny SZANSA Mieszka I 57 Zachodni
Piątek Dobre Życie Toruń, piątek 17:30 Stowarzyszenie wolnotariuszy Razem Jęczmienna 14 Północny
Piątek Bielsko Biała, piątek 18:00 Bielskie Centrum Trzeźwości Inwalidów 6 Halny
Piątek Świebodzin, piątek 18:00 Centrum Rozwoju Osobistego i Terapi JOKER 30 Stycznia 5 Zachodni
Piątek Działdowo, piątek 18:00 Działdowo Księżodworska 23 Warszawski
Piątek Bełchatów, piątek 18:00 Klub Abstynencki Przyjaciel Czapliniecka 19A Warszawski
Piątek Świdnica, piątek 18:00 Klub Abstynenta Access Bolesława Chrobrego 4 Południowy
Piątek Gliwice, piątek 18:00 Klub Abstynenta Krokus Daszyńskiego 28 Halny
Piątek Jelenia Góra, piątek 18:00 Monar Wolności 70 Południowy
Piątek Stokrotka Łódź, piątek 18:00 Kobiecy klub Abakus Adama Próchnika 5 Warszawski Kobiecy
Piątek Nowy Dwór Mazowiecki, piątek 18:30 OPS Partyzantów 7 Warszawski
Piątek Łowicz, piątek 19:00 Budynek przy Muszli Koncertowej Świętego Floriana 7 Warszawski
Piątek Białystok, piątek 19:00 Ośrodek Etap Włókiennicza 7 Wschodni
Piątek Gdynia, piątek 19:00 Sala przy kościele o. Redemptorystów Portowa 2 Północny
Piątek Warszawa, piątek 19:15 Dom Parafialny Dominikanów Dominikańska 2 Warszawski
Piątek Poznań, piątek 19:15 Stowarzyszenie Dom Trzeźwości Aleje Marcinkowskiego 24 Południowy
Piątek Lublin, piątek 19:30 STOWARZYSZENIE TRZEŹWOŚCIOWE RODZINA Jana Pawła II 11 Warszawski
Piątek London/Londyn W5 5PD, piątek 20:00 Ealing Broadway 2 Windsor Rd NA Wyspach
Piątek Dublin, piątek 20:30 Saint Saviour's Priory St Dominic's Hall 9 Dorset Street Upper NA Wyspach
Sobota Bydgoszcz, sobota 09:30 Ośrodek Terapii Uzależnień Borowikowa Borowikowa 20 Północny
Sobota NAsze miejsce Gorzów Wielkopolski, I i III sobota 13:30, Kobiecy Kobiecy NZOZ Ośrodek Terapeutyczny SZANSA Mieszka I 57 Zachodni Kobiecy
Sobota Stargard, sobota 13:30 Stargardzkie Stowarzyszenie Klub Abstynenta ALA Warszawska 16 Zachodni
Sobota Legnica, sobota 16:00 Ośrodek Psychiatrycznej i Odwykowej Opieki Zdrowotnej Chojnowska 81 Południowy
Sobota Aleksandrów Łódzki, sobota 16:00 Stowarzyszenie Abstynenckie Klub Samopomocy RAJ Marii Skłodowskiej-Curie 1 Warszawski
Sobota Wrocław, sobota 16:00 klub Odnowa Jedności Narodowej 181 Południowy
Sobota Ostrów Wielkopolski, sobota 16:00 klub abstynenta Kaliska 55 Południowy
Sobota Żory, sobota 16:00 salki katechetyczne przy parafii pw św. Stanisława - SALKA NR 9 Boryńska 45 Halny
Sobota Warszawa, sobota 17:00 Cafe Żytnia, Warsaw Warszawski
Sobota Wejherowo, sobota 17:00 Dom pielgrzyma Klasztorna 32 Północny
Sobota Łuków, sobota 17:00 Klub abstynenta Jutrzenka Doktora Andrzeja Rogalińskiego 6 Warszawski
Sobota Kraków, sobota 17:00 Parafia Św.Jadwigi Królowej (salka) Władysława Łokietka 60 Halny
Sobota Strumykowa Toruń, sobota 17:00 Sienkiewicza 13 Henryka Sienkiewicza 13 Północny
Sobota Świnoujście, sobota 17:00 Stowarzyszenie Trzeźwościowe "Hol" Hołdu Pruskiego 13 Północny
Sobota Łódź, sobota 17:00 Za kościołem salka w DÓŁ Jana Kilińskiego 228 Warszawski
Sobota Warszawa, sobota 17:30 Salka na tyłach kościoła parafii Matki Boskiej z Lourdes Wileńska 69 Warszawski
Sobota Zabrze, sobota 18:00 Dom parafialny św. Anny 3 Maja 18 Halny
Sobota Łomża, sobota 18:00 Klasztor Ojców Kapucynów Krzywe Koło 3 Wschodni
Sobota Birmingham, sobota 18:00 Polish Millenium House Bordesley St NA Wyspach
Sobota Racibórz, sobota 18:00 Warszawska 29 Warszawska 29 Halny
Sobota Zakopane, sobota 18:00 mały drewniany domek - TOPR-ówka Zakopane Halny
Sobota Olsztyn, sobota 18:00 osiedle Nagórki Barcza 12 Warszawski
Sobota Preston, Lancashire, Wielka Brytania, sobota 18:30 Kościół Św. Wilfryda (St Wilfrid's Church) Chapel St NA Wyspach
Sobota Chicago, sobota 19:00 Jezuit Milenium Center 5849 W Irving Park Rd Za grarnicą
Sobota Tychy, sobota 19:00 Kościół Św.Krzysztofa Wyszyńskiego 1 Halny
Sobota Płock, sobota 19:00 Monar aleja Jana Kilińskiego 6A Warszawski
Sobota Wrocław, sobota 19:00 Ośrodek leczenia uzależnień Droga do domu Wietrzna 8 Południowy
Sobota Wrocław, sobota 19:00 Parafia Jezuitów - naprzeciw restauracji Samos aleja Pracy 28 Południowy
Sobota Lublin, sobota 19:00 Salka przy Stowarzyszeniu Agape Bernardyńska 5 Warszawski
Sobota Zielona Góra, sobota 19:00 Zielona Góra Drzewna 13 Zachodni
Niedziela Gorzów Wielkopolski, niedziela 10:30 Gorzowskie Centrum Charytatywne Słoneczna 63 Zachodni
Niedziela Vivanamus Nowy Targ, niedziela 11:00 Ośrodek Pomocy Społecznej Tadeusza Kościuszki 8 Halny Otwarte
Niedziela Kraków, niedziela 11:00 Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Szkolna 4 Halny
Niedziela Poznań, niedziela 11:00 Siedziba MONAR-u Paszty 10 Południowy
Niedziela Kalisz, niedziela 11:30 w piwnicy w budynku poradni Lipowa 5 Południowy
Niedziela Otwock, niedziela 12:00 Parafia Zesłania Ducha Świętego - Księża Pallotyni Stefana Żeromskiego 6 Warszawski
Niedziela Warszawa, niedziela 13:00 stowarzyszenie Jump 93 Marszałkowska 85 Warszawski
Niedziela Skierniewice, niedziela 14:30 sala przy kościele św. Stanisława Św. Stanisława 1 Warszawski
Niedziela Katowice, niedziela 15:00 Kościół św. Piotra i Pawła Mikołowska 32 Halny
Niedziela Suwałki, niedziela 16:00 Stowarzyszenie Wybór Szpitalna 77 Wschodni
Niedziela Dobre Życie Toruń, niedziela 16:00 Stowarzyszenie wolnotariuszy Razem Jęczmienna 14 Północny
Niedziela Wrocław, niedziela 16:30 Kościół św. Mikołaja Świętego Antoniego 30 Południowy
Niedziela Ster Kołobrzeg, niedziela 17:00 Poradnia Uzależnień Okopowa 15 Północny
Niedziela Włocławek, niedziela 17:00 Salka przy kościele św. Stanisława Żeromskiego 19 Północny
Niedziela Bielsko Biała, niedziela 17:30 Bielskie Centrum Trzeźwości Inwalidów 6 Halny
Niedziela Jaworzno, niedziela 18:00 Kościoł pod wezwaniem Najświętrzej Marii Panny Nieustającej Pomocy. świętego Maksymiliana Kolbego Halny
Niedziela Sopot, niedziela 18:00 Sala przy kościele św. Wojciecha Fryderyka Chopina 16A Północny
Niedziela Ostrów Wielkopolski, niedziela 19:00 I piętro, pokój Stowarzyszenia "Trzeźwość" Wrocławska 18 Południowy
Niedziela Warszawa, niedziela 19:30 Dom Parafialny Betania Dereniowa 12 Warszawski
Niedziela Kłodzko, niedziela 19:30 Klub Abstynenta Wodna 3 Halny
Niedziela Chicago, niedziela 20:00 Jezuit Milenium Center 5849 W Irving Park Rd Za grarnicą