Literatura do użytku wewnętrznego wspólnoty

Oto oferta literatury NA po polsku, TYLKO DO UŻYTKU WEWNĄTRZ WSPÓLNOTY ANONIMOWYCH NARKOMANÓW. Tłumaczenia te nie są zaaprobowane przez World Service Office, w związku z czym nie są dostępne publicznie.

Właśnie dzisiaj

Dla każdego Członka NA indywidualnie jako tematy do przemyśleń na każdy dzień roku, lub dla grup jako materiał pomocniczy do prowadzenia mityngów. Format 10x17cm, oprawa książkowa.

Za kratami

Książeczka zaprojektowana specjalnie dla osób przebywających w Zakładach Karnych czy Aresztach Śledczych.

Książeczka grupy

Broszurka omawia najważniejsze zagadnienia związane z powstawaniem grup NA i jej działaniem w swoim środowisku, zostały w niej omówione funkcje służebne wynikające z realizowania i zachowywania Dwunastu Tradycji.

IP nr 5 „Inne spojrzenie”

Ulotka przybliża pojęcie choroby uzależnienia według NA.

IP nr 13 „Młodość i powrót do zdrowia”

Ulotka omawia podstawowe założenie NA jakim jest fakt, że powrót do zdrowia jest możliwy dla wszystkich uzależnionych, bez względu na ich wiek czy okres zażywania. Podkreśla również to, że wszyscy uzależnieni w końcu i tak osiągają całkowitą desperację – co nie jest konieczne – powrót do zdrowia możemy rozpocząć natychmiast!

IP nr 14 „Doświadczenia jednego uzależnionego…”

Jest to zapis doświadczenia uzależnionego z pierwszego okresu po przystąpieniu do Wspólnoty NA i jego refleksje związane z poznawaniem Programu NA.

IP Nr 15 „Informacja publiczna a członek NA”

Jest to zbiór podstawowych informacji dotyczących niesienia posłania NA.

IP nr 20 „Szpitale, instytucje a członek NA”

Przedstawione zostały podstawowe informacje potrzebne w niesieniu posłania NA przy współpracy z przedstawicielami różnych instytucji (placówki terapeutyczne, służba zdrowia, Kościół, ośrodki pomocy społecznej, mass media, itp.) oraz innymi osobami, które mają kontakt z osobami uzależnionymi.

IP nr 21 „Samotnik – utrzymywanie czystości”

Ulotka adresowana jest do uzależnionych, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w mityngach NA.

IP nr 24 „Po co jest kapelusz?”

Ulotka omawia realizację Siódmej Tradycji NA, znaczenie jej realizowania dla dobra Wspólnoty w wymiarze lokalnym oraz Wspólnoty jako międzynarodowej całości.

Informacja w Twoim środowisku

Broszura informacyjna dla tych, którzy rozważali polecenie NA komuś kto ma problem z narkotykami i mają pytania dotyczące naszej organizacji.

Plakat „Problem z narkotykami ? Możemy pomóc”

Służący do niesienia posłania w poradniach i ośrodkach leczenia uzależnień, na detoksach itd.

obejrzyj

Breloczki do kluczy

Kolorowe breloczki dla nowoprzybyłych („Witaj!”), na 30 dni czystości, 60 dni, 90 dni, 6 miesięcy, 9 miesięcy, 1 rok, 18 miesięcy i na wiele lat czystości.