Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

3. ESL – Europejskie Dni Edukacyjne w Pradze, 26-28 kwietnia 2019 r

26 kwietnia 2019 - 28 kwietnia 2019

ESL – Europejskie Dni Edukacyjne
(European Service Learning Days)

Pierwsze i drugie Europejskie Dni Edukacyjne w kwietniu 2015 i 2017 roku były ogromnym sukcesem. To było niesamowite doświadczenie i zdecydowanie spełniło nasze oczekiwania dotyczące pracy FD w szerszym zakresie.

Zarejestrowało się 162 uczestników z 30 krajów i 27 regionów / społeczności podczas pierwszego ESL, oraz  176 zarejestrowanych uczestnikach z 27 krajów podczas drugiego. Odbyliśmy 12 różnych warsztatów, i 3 mityngi spikerskie. Frekwencja na warsztatach była świetna, a atmosfera inspirująca.

CEL I WIZJA
Uważamy, że Europejskie Dni Edukacyjne (ESL) to FD w najczystszej postaci. To wydarzenie jest oddzielone od oficjalnej działalności w EDM, koncentrując się wyłącznie na służbach i pomaganiu społecznościom w rozwoju. Chcemy poszerzyć naszą komunikację i widzieć w ten sposób, aby być jej częścią.

UDZIAŁ
To wydarzenie jest dla wszystkich członków zainteresowanych usługą, ale przede wszystkim dla członków wykonujących służby, aby uczyć się, szkolić i dzielić się doświadczeniami. Jeśli regiony mają wysyłać uczestników, to sugerujemy aby byli to to koordynatorzy / przewodniczący i członkowie komitetów. Kładziemy nacisk na aby regiony / obszary finansowały przyjazd służebnych.

Językiem ESL jest język angielski. Uczestnicy z regionów proszeni są o wysłanie członków mówiących po angielsku lub posiadanie przynajmniej jednego członka, który jest w stanie tłumaczyć w razie potrzeby.

MIEJSCE I BUDYNEK
Dormitorium Masaryk znajduje się w strategicznej lokalizacji w Dejvice, Praga 6, zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska w Pradze Vaclav Havel, z doskonałym dojazdem komunikacją miejską do centrum miasta oraz z dobrymi połączeniami z autostradą. Wszystkie tanie linie lotnicze oferują loty do Pragi.

Dormitorium Masaryk oferuje pokoje jedno i dwuosobowe po dość rozsądnych cenach. Praga oferuje wiele tanich hosteli. Wkrótce opublikujemy kilka z nich, które są blisko naszego miejsca.

PROGRAM
Obecnie jesteśmy w trakcie opracowywania programu, więc jeśli mieszkasz w społeczności o określonych potrzebach, daj nam znać. Pomóż nam zrobić najlepsze wydarzenie dla naszych wspólnych potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu z Komitetem FD z Twoimi sugestiami i pomysłami:
fdc@edmna.org

 

więcej informacji pod adresem:

http://www.edmna.org/fellowship-development/learning-days.html

Szczegóły

Start:
26 kwietnia 2019
Koniec:
28 kwietnia 2019
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Dormitory Masaryk
Thákurova 1
Praha, Czech Republic
+ Google Map